OBIETNICA JAGUAR APPROVED

Każdy Jaguar daje poczucie bycia w takiej kondycji, jak w dniu, w którym został stworzony, niezależnie czy jest nowy czy Approved. Więc mogą być Pastwo pewni, że wybrany Jaguar Approved został kompleksowo przygotowany oraz przetestowany i jest w takiej kondycji, jak w dniu jego narodzin. Obietnica Approved zapewnia, że Państwa samochód opuszcza Dilera w nieskazitelnej kondycji. Umożliwia to całkowity spokój umysłu i pozwala w pełni czerpać radość z jazdy.

WYSZUKIWANIE POJAZDÓW APPROVED

2 LATA GWARANCJI JAGUAR APPROVED

Gwarancję Jaguar Approved otrzymać mogą wyłącznie samochody nie starsze niż 7 lat, które przebyły nie więcej niż 150 000 km do momentu ich sprzedaży. Gwarancja dostępna jest u autoryzowanych Dilerów Jaguara, wyłącznie dla samochodów kwalifikujących się do programu Approved.

Jest to kompleksowa ochrona przed nagłymi awariami, tak mechanicznymi jak i elektrycznymi, naprawy są wykonywane wyłącznie przez zespół wyszkolonych Techników Jaguara, przy użyciu oryginalnych podzespołów. Nie występuje ograniczenie, co do ilośći napraw przeprowadzanych na gwarancji, przy czym łączna wartość napraw nie może przekroczyć wartości pojazdu. Gwarancja chroni przez minimum dwa lata od momentu zakupu. Gwarancja ta jest dostepna wyłącznie u autoryzowanych Dilerów Jaguar.

24 MIESIĄCE JAGUAR ASSISTANCE

Approved Assistance to kompleksowy program pomocy drogowej, zaprojektowany specjalnie dla użytkowników Jaguara w celu zapewnienia całkowitego spokoju umysłu. Program zapewnia pomoc w sytuacjach awaryjnych na drodze, od naprawy opony, przez zagubienie kluczyka, do poważniejszych awarii.

Wszystkie Jaguary Approved podlegają ochronie Jaguar Assistance przez cały okres trwania ich gwarancji. Pomoc Assistance jest dostępna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

​KOMPLEKSOWA KONTROLA 165 PUNKTÓW

Stan samochodu podlega rygorystycznemu sprawdzeniu 165 punktów. To gwarantuje, że Twój samochód jest w najlepszym możliwym stanie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Używając najnowszych dostępnych technologii, narzędzi i sprzętu diagnostycznego, nasi Technicy przeprowadzają te kontrole z najwyższą dokładnością. Kontrole te obejmują m.in. badanie powłoki lakierniczej, weryfikacji wnętrza samochodu, pełne przygotowanie silnika, jak i zawieszenia. Test drogowy oraz ostateczną inspekcję potwierdzoną osobistym podpisem jednego z naszych Techników Jaguara. Wszystkie samochody zanim zostaną uznane za Jaguar Approved, muszą pozytywnie przejść proces naszej 165 punktowej inspekcji.


NASI TECHNICY

Wymaga to pewnego typu osobowości, aby dostarczyć poziom profesjonalizmu, umiejętności i dbałości o szczegóły którego oczekujemy. Wszelkie prace przygotowawcze i naprawcze są wykonywane przez przeszkolonych Techników, z zastosowaniem specjalistycznych narzędzi dedykowanych dla Jaguara oraz przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Zawsze pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, dlatego prace nad naszymi autami powinny być przeprowadzane wyłącznie przez naszych autoryzowanych Dilerów.

SPRAWDZONA HISTORIA I POCHODZENIE

Historia każdego samochodu jest poddawana weryfikacji, pod względem prawdziwości przebiegu oraz odbytych wizyt serwisowych. Wykonujemy to, aby zapewnić Państwu znajomość przeszłości samochodu i pewność, że otrzymują Państwo dokładnie to, czego oczekują od Jaguara Approved.

SPRAWDZONY W WARUNKACH DROGOWYCH

Każdy Jaguar Approved poddawany jest testowi drogowemu, podczas którego nasi Technicy znający unikalną charakterystykę każdego modelu z gamy Jaguara, weryfikują w warunkach drogowych pracę sprawdzanego samochodu. Testują zawieszenie, uklad hamulcowy, weryfikują pracę silnika i skrzyni biegów, oraz monitują dziesięć innych obszarów, aby upewnić się, że samochód jest w najlepszej możliwej kondycji.

NIEZALEŻNY AUDYT

Aby utrzymać wysoki standard, ustanowiliśmy sobie jak i naszym Dilerom, regularny, niezależny audyt weryfikujący naszą pracę, dostępne usługi, obiekty oraz pracowników. Z perspektywy klienta obejmuje to wszystkie aspekty programu Approved włącznie z samochodami.

ZATWIERDZONY JAGUAR

Sprawdzone, z gwarancją i gotowe do działania. Program Jaguar Approved został stworzony w celu zapewnienia, że otrzymają Państwo ten sam poziom jakości, obsługi i zadowolenia klienta, jak w przypadku zakupu nowego samochodu.

WYSZUKIWANIE POJAZDÓW APPROVED